ARIA PARK LOGO

O winnicy

Witamy bardzo serdecznie na stronie Winnicy Mitumi. Nasza historia z winnicą zaczęła się w 2016 roku, kiedy to nasadziliśmy pierwsze 650 krzewów winorośli. Całkowita, ogrodzona powierzchnia terenu wynosi ponad 2 ha wraz z 3 stawami. Kolejne nasadzenia oraz pole lawendy pojawiły się w 2018 i 2022 roku.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do skorzystania z przygotowanych dla Państwa atrakcji. Pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia w naszej pięknej winnicy!

Ola i Adam Czaja

Oferta noclegów

W naszej ofercie noclegów znajdą Państwo pod wynajem 2 domy: Dworek Regent (10 osobowy) oraz Domek Solaris (7 osobowy). Domy są całoroczne i kompletnie wyposażone. Przy każdym z budynków znajduje się prywatny basen, sauna, huśtawka oraz przestronny taras.

Zobacz Cennik wynajmu

Dodatkowe atrakcje

Do jednej z ważniejszych atrakcji jakie znajdują się w naszej winnicy można zaliczyć dużą wiatę grillową, w której do Państwa dyspozycji jest grill, wędzarnia oraz piec chlebowy. Przy stawie znajduje się pomost do sportowego łowienia ryb oraz mini plaża. Jest również miejsce na ognisko, hamakowo i boisko do siatkówki i koszykówki. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw i trampolinę. W pobliżu naszego kompleksu ok. 5 min pieszo znajduje się malownicze jezioro Hutowe. Dodatkowo zachęcamy naszych gości do aktywnego spędzania wypoczynku uczestnicząc w spływie kajakowym po okolicznych rzekach Wieżyca i Wda oraz do wycieczek rowerowych po cudownych terenach pogranicza kaszubsko-kociewskiego.

Zobacz Galerię zdjęć

Wino

Zapraszamy Państwa również do naszej piwniczki na miłe i niezapomniane wieczory podczas degustacji tworzonych przez nas z pasją ekologicznych win.