KILKA SŁÓW O NAS

Witamy bardzo serdecznie na stronie naszej Winnicy Mitumi. Nasza historia z winnicą zaczęła się w 2016 roku, a sama agroturystyka ruszyła w maju 2019. Całkowita powierzchnia ogrodzonego terenu wynosi ok. 1.5 ha wraz z umiejscowionym centralnie stawem. Winnica to ponad 1000 krzewów winorośli na wina białe i czerwone. W naszej ofercie znajdą Państwo pod wynajem 2 domki: 7-mio i 10-cio osobowy. Oba z własnymi basenami oraz sauną. Każdy domek jest kompletnie wyposażony, przy każdym z nich znajduje się prywatny basen, sauna, huśtawka (wraz z huśtawką dla dzieci) oraz taras. Do jednej z ważniejszych atrakcji jakie znajdują się w naszej winnicy można zaliczyć dużą wiatę grillową, w której do Państwa dyspozycji jest grill, wędzarnia oraz piec chlebowy. Przy stawie znajduje się pomost do łowienia ryb oraz mini plaża. Jest również miejsce na ognisko… W pobliżu naszego kompleksu ok. 5 min pieszo znajduje się malownicze jezioro Hutowe.
Zachęcamy naszych Szanownych gości do aktywnego spędzania wypoczynku uczestnicząc w spływie kajakowym po okolicznych rzekach oraz do wycieczek rowerowych po okolicy.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy do skorzystania z przygotowanych dla Państwa atrakcji. Pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia w naszej pięknej winnicy!

~Ola i Adam