Atrakcje w okolicy:

1.Kaszubski park miniatur- park w Stryszej Budzie z modelami w skali 1:25 znanych obiektów z Kaszub jak również z całej Polski i ze świata ok. 53 km (51 min)

2. Wieża widokowa w Wieżycy – Najwyższe wzniesienie polskich pojezierzy oraz całego Niżu Polskiego. Wierzchołek jest porośnięty lasem bukowym. ok.34 km (30 min)


3. Skansen we Wdzydzach Kiszewskich- To najstarszy skansen w Polsce. Jest naprawdę duży i robi wrażenie. Miejsce na pewno warte odwiedzenia. ok.18 km ( 20 min)


4. Miasto Kościerzyna- Warte odwiedzenia miasto z piękną starówką, oraz nowo wybudowaną galerią. Znajdziemy tam również: Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Akordeonu, Muzeum Kolei. Zachęcamy do skosztowania regionalnego browaru jak i pysznej kaszubskiej kuchni w „Starym Browarze” ok.15 km ( 20 min)


5. Ferma strusi afrykańskich- Garczyn ok. 11km ( 16 min)


6. Jezioro we Wielu- piękne jezioro położone na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, ok. 28km (ok 30 min.)


7. Zamek w Bytowie. Muzeum Zachodnio kaszubskie – Gotycki Zamek krzyżacki w Bytowie jest najważniejszą atrakcją miasta. Wybudowano go na początku XV wieku. Bytów to nie tylko zamek, ale również centrum miasteczka w którym możemy skosztować przepysznych lokalnych lodów rzemieślniczych. ok.50km ( 40 min)


8. Szymbark- Centrum edukacji i promocji regionu.(www.cepr.pl). Jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji znajdującą się w Szymbarku jest „Dom do Góry Nogami”, cieszący się ogromną popularnością wśród turystów. Znajduje się tam również bunkier Gryfa Pomorskiego, najdłuższa deska świata. W okolicy znajduje się Park Linowy oraz jest możliwość obejrzenia seansu w Kinie XD jak i skosztowania pysznego lokalnego browaru. Na terenie znajdują się również takie atrakcje jak: własnoręczny wypiek chleba, samodzielne pieczenie kiełbasek, plac zabaw, mini zoo, sala biesiadna. ok.34km ( 30 min)


9. AQUAPARK w Kościerzynie- ok.15 km (20 min)

10.Spływy kajakowe rzeką Wierzycą www. Czolenko.pl. Dla naszych klientów 10 procent zniżki.

11. Stoki narciarskie w Przywidzu i Trzepowie – ok. 30km ( 30 min),

12. Odległości od Trójmiasta:
Gdańsk- ok. 68 km (1h)
Gdynia-ok. 77 km (1.10h)
Sopot- ok 77 km (1h)

13. Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie – ok. 18 km (20 min),

14. Grodzisko Owidz – zrekonstruowana budowla z XIX w. Odbywają się tam różne ciekawe imprezy jak np. jarmarki, pokazy walk, warsztaty z rękodzieła, festiwale. www.owidz.pl Odległość ok.40 km.